На Афоні говорять про чудо зцілення німого підлітка

0
418
Монастир Дохіар. Фото vsitury.com.ua
Монастир Дохіар. Фото vsitury.com.ua
Монастир Дохіар. Фото vsitury.com.ua

У Дохіарському монастирі на Святій горі Афон зцілився юнак із Македонії. Про це розповів один із монахів, який став свідком цього чуда.

Як повідомляє благодійний фонд “Православний спадок України на Святій горі Афон“, подія сталася ще на початку грудня, але грецькі ЗМІ почали писати про неї пізніше, коли чутка дійшла до журналістів і надійшли свідчення очевидців. Наразі відомо, що обитель Дохіар відвідав 18-річний хлопець з міста Стромніца. Юнак від народження мав ваду – настільки сильне заїкання, що не міг нормально говорити, а видавав лише незрозумілі оточуючим звуки. Однак під час молитви перед чудотворною іконою “Скоропослушниця” він раптом вигукнув рідною для себе мовою: “Мати Марія, дай мені моє здоров’я!”.

Всі, хто були з ним і знали долю молодої людини, були вражені. В кінці молитви, яку незворушно продовжував дохіарському монах, молодий македонець звернувся до присутніх, які молилися і сказав: “Спасибі всім, я вже відчуваю себе дуже добре”. Ченці монастиря вважають цей випадок іще одним свідченням особливої опіки Божої Матері над Афоном і готовністю Господа за заступництвом Богородиці виконувати щирі молитовні прохання вірних християн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here