Архієпископ Афанасій (Шкурупій) звершив візитації до Сміли та Куцівки

0
728

20161222_10451122 грудня 2016 року, в день пам’яті зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці, високопреосвященний Афанасій (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Харківсько-Полтавською та Черкасько-Кіровоградською Смiлаєпархіями, прибув з архіпастирським візитом до міста Сміли Черкаської області, де його радо зустріли парафіяни громади Різдва Іоанна Хрестителя.

Архієпископ Афанасій, спільно з настоятелем парафії митрофорним протоієреєм Михайлом Шевчуком, протоієреєм Віталієм Двірником, секретарем Консисторії єпархії, та ігуменом Антонієм 20161222_110546(Бондарцем), відслужив молебень з акафістом до вмч. Варвари перед її іконою з часткою святих мощів, яку привіз із Полтави. Після богослужіння владика Афанасій, за великий вклад у розвиток парафії, будівництво нового храму та активну капелансько-волонтерську діяльність з допомоги захисникам української землі від російського агресора, з благословення Блаженнішого Макарія, митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля УАПЦ, нагородив отця Михайла Шевчука церковним орденом преподобного Іллі Муромця.

20161222_111753Його високопреосвященство звернувся до вірян з проникливим словом про подвиг святої Варвари заради Ісуса Христа, подвиг мучеників УАПЦ і подвиг захисників рідної Вітчизни, які освятили рідну землю своєю праведною кров’ю. Потім парафіяни мали можливість вшанувати великомученицю Варвару цілуванням ікони великої святої, захисниці народу українського.

20161222_121807Цього ж дня високопреосвященного владику Афанасія зустрічали в селі Куцівка Смілянського району парафіяни громади Різдва Пресвятої Богородиці. У величному старовинному храмі архієпископ Афанасій, спільно з настоятелем парафії протоієреєм Василем Шарко, секретарем Консисторії єпархії протоієреєм Віталієм Двірником та ігуменом Антонієм (Бондарцем), звершив молебень з читанням акафіста перед іконою вмч. Варвари та звернувся до вірян із повчальним словом. Потім вірні приклалися до ікони вмч. Варвари з часткою її святих мощів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here