Лідер вуличних протестів у Тбілісі зустрівся з патріархом Грузії

Предстоятель у своїй резиденції прийняв родину загиблого підлітка.

0
91
Патріарх Ілія. Фото tbilisi.media

У Тбілісі відбулася зустріч одного з лідерів акцій протесту в центрі столиці Зази Саралідзе з патріархом Ілією. Як повідомляє Эхо Кавказа з посиланням на newsgeorgia.ge, спершу під будівлю парламенту в наметове містечко учасників мітингу прийшли представники митрополита Сенекського і Чхороцкуського Шио (Муджирі).

Цей архієрей є другою особою Грузинської церкви після патріарха та вважається приятелем дитинства і духовним наставником президента країни Георгія Маргелашвілі. Наступного дня Саралідзе з донькою і дружиною вирушив до резиденції патріарха. Чоловіка супроводжував соратник Звіад Куправа, однак, за наявною інформацією, в самій зустрічі з патріархом він участі не брав.

Аудієнція тривала близько 30 хвилин за зачиненими дверима. По її завершенні Саралідзе відмовився коментувати зміст бесіди і лише зазначив, що розмова стосувалася «болючих тем» і «через важкий емоційний стан дружини» він не хоче робити коментарів. Про офіційні коментарі патріархії також наразі інформації немає.

Саралідзе є батьком 16-річного підлітка Давида, вбитого у Тбілісі взимку цього року. Неспроможність правоохоронної системи виявити і покарати винуватців трагедії спровокувала масштабні акції протесту у Грузії. Прокурор країни після програного судового процесу та звільнення підозрюваних оголосив про свою відставку. Учасники мітингів вимагають також відставки прем’єр-міністра країни. Сам Саралідзе переконаний, що влада покриває впливових і заможних убивць його сина.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here