Комісія з підготовки Всеправославного собору почала роботу на Криті

0
159

759202Попри всі проблеми та прогнозовану неучасть низки помісних православних церков у Святому і Великому Соборі Православної Церкви передсоборова підготовча комісія розпочала свою діяльність на острові Крит, де заплановано провести зібрання архієреїв у дні святої П’ятидесятниці року Божого 2016.

Як повідомляє Православие.BY, стартом діяльності комісії стала спільна літургія у день свята Вознесіння Господнього 9 червня за новим стилем. Присутній на богослужінні митрополит Галльський Еммануїл (Константинопольський патріархат) підкреслив, що проведення собору є «підкресленням обов’язку та відповідальності Православ’я перед людиною і суспільством у наш важкий час».

«Це надія і світло», – наголосив архієрей.

Митрополит Еммануїл розповів, що контакти із церквами, котрі відмовилися від участі у Всеправославному соборі тривають. І висловив сподівання, що здоровий глузд переможе – і представники всіх помісних церков візьмуть участь у заході на Криті.

Також владика в інтерв’ю журналістам повідомив, що питання фінансування зібрання вирішене та забезпечене. А проведення собору обійдеться приблизно в 2,5 млн євро.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here