Грузинський патріарх Ілля захворів і був змушений відвідати лікарню

0
315
Католикос-патріарх усієї Грузії Ілля ІІ. Фото sputnik-georgia.com
Католикос-патріарх усієї Грузії Ілля ІІ. Фото sputnik-georgia.com
Католикос-патріарх усієї Грузії Ілля ІІ. Фото sputnik-georgia.com

Католикос-патріарх усієї Грузія Ілля ІІ переніс застуду та грип. Про це повідомляють грузинські мас-медіа, зокрема Іnterpressnews.

Як заявила заступник голови департаменту патріархії з охорони здоров’я, лікар патріарха Цісана Шартава, наразі динаміка одужання позитивна, однак владика залишається під наглядом медиків. У нього періодично спостерігається відхилення температури тіла від нормальних показників. «Патріарх знаходиться в патріархії, під постійним наглядом фахівців, щоб все пройшло спокійно. Динаміка позитивна. Стан покращується, він під наглядом фахівців. Під час вірусної інфекції ми завжди проводимо профілактику, щоб не відбулося будь-яких імовірних ускладнень. Тому патріарх залишається під наглядом фахівців», – повідомила Шартава.

Разом із тим портал Грузія Online повідомляє, що патріарха обстежили в центрі Фрідона Тодуа, бо предстоятель церкви відчував певний дискомфорт унаслідок жовчнокам’яної хвороби. Після аналізів архієрей залишив клініку. «Ми провели дослідження і побачили, що жовчний міхур подразнений. Фахівці обговорять, з’ясується, чи зміниться тактика лікування. Він сам встав і вже повертається в патріархію. На тлі вірусної інфекції можуть активізуватися, бути спровокованими всі можливі ускладнення. Тому для профілактики проведено обстеження», – пояснила Шартава.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here