Архіпастирський візит архієпископа Афанасія на Кіровоградщину

0
538

«Вшановуючи сьогодні пам’ять святих отців І Вселенського Собору, ми слухали уривок з Євангелії від апостола Іоанна: «Це ж є життя вічне, щоб знали Тебе, єдиного істинного Бога і посланого Тобою Ісуса Христа» (Ін., 17:3). У цих словах для нас звучить найголовніша наука про те, що немає життя вічного без Бога і посланого Ним людству на спасіння Ісуса Христа», – архієпископ АФАНАСІЙ (Шкурупій).

9 червня 2019 року, 7-ої неділі після Пасхи, Святих отців І вселенського Собору та священномученика Ферапонта, єпископа Сардикійського, високопреосвященний Афанасій очолив святу Божественну літургію в Свято-Михайлівській парафії с. Пантаївка, Кіровогадської області. Спільно з архієпископом служили ігумен Ферапонт (Федис), настоятель парафії, ігумен Антоній (Бондарець) та протоієрей Андрій Буць.

Цього дня ігумен Ферапонт молитовно відзначив свій день ангела. До Свято-Михайлівського храму зійшлися віряни з с. Пантаївка, м. Знам’янка та інших населених пунктів, щоб вшанувати свого пастиря привітанням із його святом. Тридцять шість вірян – дорослих і дітей, причастилися святих Христових Таїн.

Після богослужіння архієпископ Афанасій привітав ігумена Ферапонта з днем тезоімениства та побажав йому здоров’я, духовної міцності, миру в душі й любові та поваги парафіян. Владика благословив ігумена Ферапонта іконою архістратига Гавриїла.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here