Архієпископ Афанасій звершив літургію на Вознесіння

0
125

«Сьогоднішнє свято вказує нам на наше покликання в цьому світі. А полягає воно в тому, щоб і нам у належний час бути гідними воскресіння й вознесіння на небо до Отця небесного»,  АФАНАСІЙ, архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

6 червня 2019 року, на свято Вознесіння Господа і Бога нашого Ісуса Христа, вископреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію в Свято-Вознесенському храмі с. Коломацьке. Спільно з правлячим архієреєм служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, благочинний Полтавської області.

«В цьому святі ми повчаємося молитовного зв’язку із Спасителем, усвідомлюючи, що не тільки душа, а й тіло наше повинне бути здоровим, зціленим від гріха й пристрастей, які й спричиняють до недуг. Адже й святий апостол Павло говорить нам про те, що тіло наше – то храм Духа Святого, і якщо ми руйнуємо цей храм, то чинимо гріх перед Богом, – зазначив у своїй проповіді владика Афанасій. – Тому нам, православним християнам, треба осягати науку покаяння, головну науку спасіння як душі, так, відповідно, й тіла, і вчитися жити по новому».  

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here