Архієрейське богослужіння в день Усічення голови Іоанна Предтечі

«Місія Іоанна Предтечі полягала втому, щоб проповідувати покаяння, адже без усвідомлення власних гріхів і покаяння в них, людина нездатна відкрити своє серце Богові. Воно ж є першим кроком до спасіння, але не останнім. Покаяння повинне супроводжувати людину все її життя», – АФАНАСІЙ (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

11 вересня 2020 року, в день Усічення голови пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, очолив святкову Божественну літургію у Свято-Михайлівському кафедральному храмі м. Полтави. Спільно з Його високопреосвященством служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії, благочинний Полтавської області.

«Якщо ми будемо не формально, а зі щирою сердечність звіряти Богові свої гріхи, будемо відкривати Господу все, що відбувається в нашій душі, зазираючи в її глибини, і просити в Нього прощення, то це й буде нашим справжнім, а не на словах, оцерковленим життям», – зазначив архієпископ Афанасій.

Завершилося богослужіння молитвою за Україну.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here