Архієрейське богослужіння 13-ої Неділі після п’ятидесятниці

«Народ, який не приймає посланих до нього духовних керманичів, покликаних будувати церковний виноградник для спасіння душ людських, а йде за чужими проводирями, отримує таку ж відплату, як і злі виноградарі з притчі, яку ми з вами щойно слухали», – АФАНАСІЙ (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

6 вересня 2020 року, 13-ої Неділі після П’ятидесятниці, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, очолив святкову Божественну літургію у Свято-Михайлівському кафедральному храмі м. Полтави. Спільно з Його високопреосвященством служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії, благочинний Полтавської області.

«Ця притча говорить нам, що Христос у нашому житті повинен стати наріжним каменем – чи то у збудуванні нашого життя, чи в збудуванні української Церкви і самої Держави, – сказав владика Афанасій у повчальному слові. – В народі кажуть, що без Бога ні до порога. Це означає, що коли будувати без Бога чи то власне життя, чи родинне, чи суспільне, чи державне, чи будь-яку іншу справу, то нічого путнього з цього не вийде. Чому? А тому, що коли немає Божої волі, то в основу діла кладеться пристрасть, гріх, який у підсумку все руйнує. В той же час, коли будуємо наше життя на фундаменті євангельської Христової науки, Божих заповітів, то такій будівлі не страшні ніякі буревії».

Завершилося богослужіння молитвою за Україну.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here