Архієрейське богослужіння 12-ої Неділі після П’ятидесятниці

«На запитання про те, як людині можна спастися, Ісус відповів: «Людям це неможливо, Богові ж усе можливо». Тобто, якщо ми віруємо в Ісуса Христа, то за нашою вірою, як сказав Господь, нам буде все дане, а отже й спасіння. Але, маючи віру, ми будемо виконувати і Його заповіти, а це  стане запорукою нашого спасіння», – АФАНАСІЙ (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

30 серпня 2020 року, 12-ої Неділі після П’ятидесятниці, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, очолив святкову Божественну літургію у Свято-Михайлівському кафедральному храмі м. Полтави. Спільно з Його високопреосвященством служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії, благочинний Полтавської області.

«Шукаючи духовної досконалості, ми повинні завжди пам’ятати, що наше спасіння знаходиться у волі Божій, а тому ми повинні сподіватися на Його милосердя і просити помилування та допомоги», – сказав, зокрема, у проповіді владика Афанасій.

Після богослужіння архієпископ Афанасій звершив молебень на початок навчання. Владика, священики і віряни зі школярами молилися і просили у Всесильного Господа благословення для дітей на навчання, щоб Господь «милостиво споглянув на дітей і послав на них духа премудрості і розуміння, відкрив розум і уста, просвітив серця їхні до прийняття доброго вчення».

Завершилося богослужіння молитвою за Україну.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here