Архієрейське богослужіння 14-ої Неділі після П’ятидесятниці

«Християнське вчення дуже радикальне. Воно вимагає від людини змінювати свій розуму і своє серце. Це вчення вимагає включити Божественний моральний закон в якості головного закону людського співжиття і життя особистого. Але багато хто виявляється нездатним його прийняти. В цьому й криється причина його несприйняття і навіть агресивного ставлення», – АФАНАСІЙ (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

13 вересня 2020 року, 14-ої Неділі після П’ятидесятниці, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, очолив святкову Божественну літургію у Свято-Михайлівському кафедральному храмі м. Полтави. Спільно з Його високопреосвященством служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії, благочинний Полтавської області.

«Але кожна людина має в собі моральну природу, яка обзивається в її свідомості голосом сумління. Ось чому заклик змінити своє життя з одного боку спричиняє несприйняття, а з іншого зачіпає струни совісті, тому що десь там, у глибинах душі, відбувається усвідомлення власної неправди. Але людська гординя занадто сильна, щоб схилитися перед словом Божим, – зазначив у своїй проповіді владика Афанасій. – Тому слова Спасителя повинні спонукати нас молитися, щоб Він зміцнював наші духовні сили жити за заповітами Божими, аби вже тут, на землі, набувати Царство Боже у своєму серці».

Завершилося богослужіння молитвою за Україну.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here