Архістратиже Михаїле, моли Бога за нас

«Коли ми стаємо на шлях духовного вдосконалення і будуємо в душі храм Божий, тоді диявол направляє на нас цілі потоки пристрастей, а за кожною з них стоїть свій демон. І тільки щире молитовне звернення до Господа, до архістратига Божого Михаїла та інших безтілесних воїнів небесних зупиняє руйнівну дію злої сили і відводить її від нас», – АФАНАСІЙ, архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

19 вересня 2020 року, в день свята Спомину чуда архістратига Михаїла в Хонах, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ, очолив святкову Божественну літургію у Свято-Михайлівському кафедральному храмі м. Полтави. Спільно з Його високопреосвященством служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії, благочинний парафій Полтавської області.

«Народжуючись у цей світ, кожна людина має в собі моральну природу, яка обзивається в її свідомості голосом сумління. Ось чому заклик змінити своє життя зачіпає струни совісті, адже тоді в глибинах душі, на рівні серця відбувається усвідомлення власної неправди. Але людська гординя занадто сильна, щоб схилитися перед словом Божим, – зазначив у своїй проповіді владика Афанасій. – Тому слова Спасителя повинні спонукувати нас молитися, щоб Він зміцнював наші духовні сили для життя за заповітами Божими, аби вже тут, на землі, набувати Царство Боже у своєму серці».

Завершилося богослужіння молитвою за Україну.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here