Архієрейське богослужіння в день Іверської ікони Божої Матері

«Перші християни мали переконання, що ще за їхнього життя відбудеться друге Пришестя Христа і вони зустрінуться з Господом. Сучасні ж християни думають і говорять більше про прихід антихриста, невірно трактуючи Апокаліпсис. Але кінець історії людства наближає сама людина, живучи без Бога, без страху Божого в душі», – АФАНАСІЙ, архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

SAMSUNG CSC

21 квітня 2020 року, другого дня Світлого тижня, а також вшанування Іверської ікони Божої Матері, вископреосвященний Афанасій архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ, звершив святу Божественну літургію в домовій каплиці свт. Афанасія, Лубенського чудотворця, патріарха Царгородського в м. Полтаві.

«Сьогодні наші серця переповнені пасхальною радістю, бо ми чуємо, що «Христос воскрес!» У цій події міститься і велика радість, і велика тайна, адже як тільки людина починає усвідомлювати себе особистістю, перед нею постає дилема, яка мучить її впродовж усього життя – співвідношення між її смертним тілом і безсмертною душею,  сказав у проповіді архієпископ Афанасій. – Сумніви мучать людину не тільки

SAMSUNG CSC

невіруючу, а й віруючу. Але ж уже більше двох тисяч років звучить для нас торжествуюче «Христос воскрес!» У цьому торжестві вся відповідь на наші сумніви, бо якщо Христос воскрес, то воскреснуть і наші душі в преображених тілах. Адже й апостол Павло сказав: «Якщо Христос не воскрес, то і проповідь наша марна, марна і наша віра». Наша віра не повинна бути марною, адже саме віра допомагає нам іти по шляху до Бога, в якому наше спасіння. Він кличе нас до себе, даючи нам Божий дар віри, який нам слід не тільки зберегти, а й примножити до тієї миті, коли постанемо перед Господом».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here