Молебень з освяченням води в день ікони Пресвятої Богородиці «Живоносне Джерело»

«Ми повинні завжди пам’ятати, що Живоносним Джерелом є Господь наш Ісус Христос. Саме з Нього виливаються потоки живої води про яку Він сказав: «Той, хто п’є цю воду, не зазнає спраги повік» (Ін., 4:14). А цією живоносною водою, тим джерелом, з якого вона витікає, є слово Господа Ісуса Христа, що міститься у святій Євангелії», – АФАНАСІЙ, архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

24 квітня 2020 року, у п’ятницю Світлого тижня, в день свята ікони Пресвятої Богородиці «Живоносне джерело», високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ, звершив молебень із чином освячення води в домовій каплиці свт. Афанасія, Лубенського чудотворця, патріарха Царгородського.

«У Євангелії ми знаходимо слова Господа, звернені до учнів: «Ви очищені через слово» (Ін., 15:3). Як це розміти? А так, що слово Боже має в собі велику силу. Саме тому слово, звернене у світ, здатне викликати у свідомості й душах людей почуття, здатні прийняти Бога у своє серце та вийти на шлях спасіння», – сказав у повчальному слові владика Афанасій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here