Архієрейське Богослужіння 7-ої неділі після Пасхи

«Кожній людині властиві свій розум, власний життєвий досвід і свій світогляд. Зважаючи на це, ми різні, бо такою була Божа воля. Але, незважаючи на відмінності, ми зберігаємо єдність у єдиному Тілі Христовому», – АФАНАСІЙ (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський.

31 травня 2020 року, 7-ої неділі після Пасхи, свв. отців І Вселенського собору, пам’яті свв. отців сімох Вселенських соборів, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію в Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. Спільно з правлячим архієреєм служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, благочинний Полтавської області, настоятель парафії.

«Церква – це Тіло Христове і тому, живучи в єдності з духом Святим, тільки Церква здатна передавати людям досвід єдності, незважаючи на світоглядну різницю між людьми. І дай Боже, щоб ніякі зловорожі сили не зруйнували нашої внутрішньої єдності, адже Христос із кривавим потом на Своєму чолі, просив Отця небесного, щоб ми були єдині, як і Він єдиний з Отцем», – сказав архієпископ Афанасій у повчальному слові.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here