Архієрейське Богослужіння на свято Вознесіння Господнього

«Небо, куди вознісся Ісус Христос після свого воскресіння, то інша реальність, символ іншого буття, іншого життя. І Господь возноситься Своїм тілом, яким воно до цього насичувалося звичайною стравою. Що це означає? Це означає те, що Він нашу людську природу підніс в інший світ, нині для нас недоступний. Він цим показав, що той світ не закритий для нас повністю», – АФАНАСІЙ (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський.

28 травня 2020 року, в день Вознесіння Господнього, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію в Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. Спільно з правлячим архієреєм служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, благочинний Полтавської області, настоятель парафії.

«Своїм тілесним вознесінням Христос показав, що ми після тілесної смерті не зникаємо назавжди, а все, що ми робимо в цьому світі, переходить у вічність, але вже у зміненому стані. А преображення нашого життя відбувається вже тут, на землі, як відбулося і преображення тіла Спасителя. Тому нашим завданням перебування в цьому світі, в його історії, повинне супроводжуватися його преображенням, тобто, щоб і людина, і світ ставали кращими, вдосконаленими», – сказав зокрема архієпископ Афанасій у своїй проповіді.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here