Архієпископ Афанасій звершив всенічне бдіння

«Подвиг апостолів не порівнюється ні зі сповідництвом, ні з мучеництвом, ні з добропорядним життям, тому що внаслідок їхньої праці слово, яке вони прийняли від Спасителя, коли невідступно були поряд із Ним під час Його проповіді спасіння, поширилося по всьому світу», – архієпископ АФАНАСІЙ (Шкурупій).

11 липня 2019 року, напередодні свята святих первоверховних апостолів Петра і Павла, архієпископ Афанасій, керуючий Харківсько-Полтавською єпархією, очолив всенічне бдіння в храмі святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, у смт. Циркуни під Харковом.

Спільно з високопреосвященним служили: ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, протоієрей Станіслав Аштраф’ян, благочинний Харківської області, митрофорний протоієрей Олег Козуб, настоятель парафії, ієреї Володимир Яковенко, Іван Полежака та диякон Геннадій Гончаров.

«Перш за все, місія апостолів полягала в проповіді Слова Божого, без чого люди б не дізналися про Ісуса Христа й не стали б християнами. Якби апостоли не відважилися на таку небезпечну для їхнього життя місію у ворожому язичницькому середовищі, а залишилися в Єрусалимі чи, тим паче, в Галілеї, то їхнє життя проходило б у добрі й благополучно. Адже ми знаємо, що всі вони іменем Господнім зціляли людей і вигонили бісів, а це завжди подобається людям. Але апостоли пішли до всіх народів і понесли їм євангельське слово спасіння – Христову науку. Залишили затишне життя й віддалися на тяжкі випробування», – сказав у своїй проповіді владика Афанасій.

Після всенічного бдіння архієпископ Афанасій за чаюванням з вірянами Циркунівської парафії та тими, хто прибув із парафій Харкова, провів духовну бесіду, під час якої розповів про діяльність Харківсько-Полтавської єпархії в складі Православної Церкви України та про саму Церкву. Крім того, владика відповів на питання вірян.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here