Архієпископ Афанасій звершив урочисте Богослужіння у Свято-Вознесенському храмі с. Коломацьке

«Хіба нам, дивлячись на славне вознесіння Господа на небо, не хочеться, щоб те омріяне всіма небо, де перебуває наш Господь, було недалеко від нас. Так недалеко, щоб ми його відчували зовсім близько як рідне, щоб ми у своїй вірі бачили його своїми серцями, як бачимо блакитне небо над своєю головою, залите сонячним сяйвом чи всіяне зорями», – АФАНАСІЙ, Архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

3 червня 2022 року, в день Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа, Високопреосвященний Афанасій, Архієпископ Харківський і Полтавський, звершив святкову Божественну літургію у Свято-Вознесенському храмі с. Коломацьке. Спільно з Владикою служили архімандрит Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай.

«Коли нам тяжко, ми звертаємо свій зір до неба і воно нам завжди близьке, рідне, бо над нами, а, отже, наше, куди зійшов Христос. Зійшов і перебуває й на нашому рідному небі. Ось як ми сприймаємо Його вознесіння – серцем, сповненим віри і надії на те, що й ми опинимося біля свого Спасителя, адже то й наше рідне небо. І саме з нього до нас схиляється Господь, – сказав, зокрема, у повчальному слові архіпастир. – І кожному з нас хочеться, щоб Христос, хоч і вознісся на небо, але щоб перебував серед нас, щоб ми Його відчували і щоб наша радість була повною. Але щоб це сталося, ми повинні з себе самих створити для Христа небо і тоді Христос буде перебувати в нас, як у небесах».

Під час Богослужіння лунали особливі молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і народ український, та за звільнення України від нашестя чужинців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here