Архієпископ Афанасій звершив Богослужіння 7-ої Неділі після Великодня

«Коли вас запитують, чи можете одним реченням висловити всю сутність християнства, то ви сміливо відповідайте, що можете. Як саме? Розкрийте Новий Заповіт, знайдіть 17-у главу Євангелії від Іоанна і прочитайте: ««Це ж є життя вічне, щоб знали Тебе, єдиного істинного Бога і посланого Тобою Ісуса Христа» (Ін., 17:3), – АФАНАСІЙ, Архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

5 червня 2022 року, сьомої Неділі після Пасхи, свв. Отців І Вселенського собору, Високопреосвященний Афанасій, Архієпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. Спільно з Владикою служили архімандрит Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель храму.

«У цьому вислові Ісуса Христа початок і кінець. Немає життя вічного без пізнання Бога й посланого Ним Ісуса Христа, Сина Божого й Сина Людського, – сказав, зокрема, у своєму повчальному слові Архієпископ Афанасій. – А інший вислів  допомагає нам зрозуміти, у якому розумінні пізнання Бога може не розділяти, а поєднувати людей. «Молю Тебе, Отче…». Це означає, що пізнання Бога може поєднувати людей тільки тоді, коли вони отримують відповідь на цю молитву Спасителя, коли вони одержують особливий благодатний дар, коли вони вірять не тільки розумом, але й усією своєю істотою, будучи облагодіяні силою Святого Духа».

Під час Богослужіння молилися за воїнів, які захищають Україну, за перемогу над російським агресором та за український народ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here