Архієпископ Афанасій звершив Богослужіння 6-ої Неділі після Великодня

«Господи, хочу прозріти!», ці слова сказані сліпим від народження чоловіком, звернені до Бога. Яке волання, яке моління вкладені в ці кілька слів! Скільки болю треба було вкласти в ці слова, якими потокам гірких сліз омити стражденну душу і з яких глибин душі ці слова вродилися– АФАНАСІЙ, Архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

29 травня 2022 року, шостої Неділі після Пасхи, про сліпого, Високопреосвященний Афанасій, Архієпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. Спільно з Владикою служили архімандрит Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель храму.

«Наше покликання в тому, щоб преобразити світ, преобразити його докорінно, тобто в самому його корені, а не бути постійним об’єктом Божої турботи. Ми, християни, знекровили, знесилили християнство, зробили його слабким, тому що ставимося до Історії не як до дня людини, коли нам належить творити світ, а як до часу, коли Бог начебто повинен безнастанно виливати на нас і Свою благодать, і Свою допомогу, і Свою милість. Він же, у вечір Свого воскресіння, закликав нас бути вісниками любові, яким був Сам, вісниками Самого Бога і виконувати цю місію, як Він її виконав – ціною власного життя, виливаючи із Себе, як із вічного джерела, Своє життя в любові, щоб жили інші, віддаючи, якщо це треба, навіть Свою смерть для того, щоб інші могли ожити», – зокрема сказав у своєму повчальному слові Архієпископ Афанасій.

Під час Богослужіння молилися за воїнів, які захищають Україну, за перемогу над російським агресором та за український народ.

Після літургії Архієпископ Афанасій привітав парафіянку, хористку церковного хору Ірину Колодяжну, з днем народження, а також благословив її богослужбовою проскурою та іконою Пресвятої Богородиці «Я з вами і ніхто проти вас».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here