Архієпископ Афанасій звершив молебень в Решетилівці

«Божа Мати прожила на землі в смиренні й терпінні, показавши таким чином і нам приклад того, яким повинне бути й наше життя. Вона розкрила нам силу смирення й допомогла зрозуміти смисл людського буття»,  архієпископ АФАНАСІЙ (Шкурупій).

10 серпня 2019 року, в день вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Одигітрія», високопреосвященний Афанасій, керуючий Харківсько-Полтавською єпархією ПЦУ, звершив водосвятний молебень біля однойменної каплиці в м. Решетилівка. Спільно з владикою Афанасієм служив ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління.

Згадуючи цього дня про те, як за молитвами до Пресвятої Богородиці перед Її іконою «Одигітрія» ми отримуємо захист під час подорожі та в інших випадках життя, владика Афанасій  зазначив: «Будемо ж просити Богородицю, щоб Вона допомагала нам спрямовувати свій духовний шлях у руслі християнських цінностей, влаштовувати життя за законами Божими, щоб Вона ніколи не залишала нас  без уваги в наших скромних людських потребах і справах, щоб Своїм святим омофором захищала нашу багатостраждальну Батьківщину Україну».   

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here