Архієпископ Афанасій звершив Літургію неділі другої після Пасхи

«Антипасха нам свідчить про те, що Христос воскрес тілом з ранами, нанесеними під час розп’яття, і не втраченою пам’яттю. Тому й святі отці вчать, що й ми воскреснемо своїм тілом, як воскрес Христос, і воно матиме так само пам’ять, але ще більш повну й чітку, яка буде звинувачувати нас на Страшному Суді», – АФАНАСІЙ (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.
5 травня 2019 року, 2-ої Неділі після Пасхи, ап. Фоми, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію в Свято-Михайлівському кафедральному храмі м. Полтави (Івонченці). Спільно з правлячим архієреєм служили ігумен Антоній (Бондарець) секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії.
«Такою була глибокою любов і віра в Ісуса Христа в апостола Фоми, що його розчарування було найбільшим з усіх учнів Христа. Тому він і не повірив одразу в те, що Ісус воскрес: «Не повірю, доки не вкладу пальці свої в Його рани», – сказав він, а коли зустрівся з воскреслим Учителем і вклав пальці в рани, то з безмежною вірою вигукнув: «Ти Господь мій і Бог мій!» А Христос йому сказав: «Блаженні ті, що не бачили і увірували». Ось таке блаженство отримуємо від Господа й ми, нинішні, що, не бачачи ні Його Самого, ні ран на Його тілі, віруємо в Нього як в Господа і Бога», – сказав у своїй проповіді архієпископ Афанасій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here