Архієпископ Афанасій звершив Богослужіння восьмої Неділі після П’ятидесятниці

«Господь Ісус Христос є Творець всього, Життєдавець і Насичувач наш, Лікар душевний і тілесний. Він посилає в достатку плодів земних в їжу і насолоду нашу. Він посилає з небес дощі ранні і пізні. Він гримить на небесному колі і страшно осяює блискавкою. Він зводить вітри із скарбів Своїх. Ним ми живемо, рухаємося й існуємо (Діян., 17:28)» – Архієпископ АФАНАСІЙ (Шкурупій).

30 липня 2023 року, восьмої Неділі після П’ятидесятниці, Архієпископ Афанасій очолив Божественну літургію у Свято-Михайлівському кафедральному храмі в м. Полтаві. Спільно з Владикою Афанасієм служили секретар єпархіального управління архімандрит Антоній (Бондарець), та настоятель парафії протоієрей Олександр Горай.

«А тому, користуючись різними дарами Божими, необхідно постійно дякувати Богові за Його щедрість і бути щедрими до людей. У міру наших плодів любові і добрих справ і земля наповнюється плодами. Господь нічого не вимагає від нас за всі Свої дари. Всесильному і Всеблаженному що від нас потрібно? Нічого, крім любові і виконання Його благої волі., – сказав у проповіді Архієпископ Афанасій. –  Яке зворушливе співчуття проявляє Господь до народу, що прийшов у безлічі слухати животворне Його слово і зцілитися від своїх недуг! Побачивши безліч народу, говорить Євангеліст, Господь зглянувся над ними і зцілив хворих. Цим Він вчить нас любові і співчуття до людей. Він подає нам приклад всякої чесноти. «Я показав вам приклад, щоб і ви те чинили, що Я» (Ін.13:15). Звичайно, в межах можливого».

За Богослужінням молилися за українських воїнів, захисників рідної землі, а також виголошувалися прохання про перемогу наших збройних сил над російським агресором. Після Потрійної єктенії Владика Афанасій виголосив молитву «В час нашестя ворогів».

Після Богослужіння Владика Афанасій привітав із днем народження вірянку Тетяну Волошко та благословив її іконою Пресвятої Богородиці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here