Архієпископ Афанасій звершив святкове Богослужіння в храмі Почаївської ікони Божої Матері в с. Бутенки на Полтавщині

5 серпня 2023 року, в день вшанування Пресвятої Богородиці – її ікони «Почаївська», на запрошення ієрея Сергія Солянко, настоятеля парафії ікони Пресвятої Богородиці «Почаївська» в с. Бутенки на Полтавщині, Архієпископ Афанасій очолив святкову Божественну літургію. Спільно з правлячим архієреєм служили секретар єпархіального управління архімандрит Антоній (Бондарець), настоятель парафії ієрей Сергій Солянко, запрошене духовенство Харківсько-Полтавської та Полтавської єпархій ПЦУ, та диякон Олександр .

На храмовому подвір’ї Владику Афанасія зустріли діти з короваєм та квітами, виголосили віршовані вітання, а в храмі настоятель парафії ієрей Сергій Солянко підніс Архієпископу Афанасію хрест для цілування. Виголосом архієрея: «Царю небесний…» розпочалася святкова літургія.

За Богослужінням молилися за українських воїнів, захисників рідної землі, а також виголошувалися прохання про перемогу наших збройних сил над російським агресором. Після Потрійної єктенії Владика Афанасій виголосив молитву «В час нашестя ворогів».

Після завершення святкового Богослужіння Архієпископ Афанасій привітав вірних із храмовим святом та подякував духовенству за спільну молитву.

Потім, за традицією, віряни і духовенство на чолі з Архієпископом Афанасієм обійшли храм хресною ходою із читанням уривків із Євангелії та окропленням храму і вірян свяченою водою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here