Архієпископ Афанасій звершив Богослужіння в Свято-Троїцькому храмі

14 травня 2022 року, прор. Єремії, сщмч. Макарія, Митрополита Київського, Високопреосвященний Афанасій, Архієпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі с. Червона Слобода на Черкащині. Спільно з правлячим архієреєм служили архімандрит Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Ігор Левченко, клірик храму.

Після Богослужіння Архієпископ Афанасій виголосив проповідь, у якій зазначив, що нинішня війна з російським агресором, відвічним ворогом України, це боротьба темряви зі світлом, добра зі злом, яке загрожує смертю всьому світу. І саме українці, відвіку волелюбний народ, стали як один плечем до плеча на захист Батьківщини, а, відтак, і всього світу, грудьми закривши Європу від навали московитів – цієї відсталої в цивілізаційному розвитку маси, яка може тільки загарбувати, руйнувати і знищувати, а не творити.

Під час Богослужіння Владика Афанасій із кліром та вірянами помолився за українських воїнів, захисників рідної землі, та якнайшвидшу перемогу над ворогом і звільнення всіх українських земель.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here