Архієпископ Афанасій звершив Богослужіння в день Воздвиження Хреста Господнього

«Це свято потрібне для того, аби нагадати людям, тобто нам усім, якою ціною куплене наше спасіння – визволення з неволі диявола – і також, щоб утвердити в народі віру в силу хреста як могутньої зброї проти зла. Своєю смертю на хресті Ісус знищив силу диявола, утвердив Царство Боже на землі», – АФАНАСІЙ (Шкурупій), Архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

27 вересня 2021 року, в день свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, Високопреосвященний Афанасій, Архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ, звершив святу Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. Спільно з правлячим архієреєм служив ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії, благочинний Полтавського району.

«Однак зло на землі, на жаль, ще існує. Чому? Тому, що спожитий першими людьми плід з дерева пізнання Добра і Зла увійшов у людське життя гріхом, який приніс смерть. А хрест, на якому помер Спаситель, відкрив людям вхід до неба, закритий Отцем небесним через вчинений злочин, і тепер ми маємо можливість вимолювати в Отця прощення,– зазначив у проповіді Архієпископ Афанасій. – Треба просити Бога, аби сила хреста Господнього допомагала нам нести наші щоденні життєві хрести, давала нам силу в терпіннях і втішала в журбі, допомагала нам у боротьбі зі злом і охороняла в спокусах».  

Після Богослужіння Владика Афанасій, священики і віряни поклонилися Животворчому хресту Господньому.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here