Архієпископ Афанасій звершив Богослужіння в день Різдва Пресвятої Богородиці

«Впродовж життя Пресвятої Богородиці відбуваються найважливіші євангельські і післяєвангельські події: життя Господа і Спасителя, Його проповідь, Його смерть, Його воскресіння, праця Його учнів, які поширили віру Христову по всьому світу. Все це повною мірою відбилося в житті Богородиці, тому що вона народила Сина Божого, Який приніс світові звістку про спасіння», – АФАНАСІЙ (Шкурупій), Архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

21 вересня 2021 року, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, Високопреосвященний Афанасій, Архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ, звершив святу Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. Спільно з правлячим архієреєм служив ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління.

«Від чого треба було спасати людей? Богослови пояснюють, що це спасіння від гріха, прокляття і смерті. Але люди не завжди можуть це зрозуміти. Прокляття і смерть – це синоніми абсолютного зла. Тому можна сказати, що Господь Прийшов спасти нас від абсолютного зла», – зазначив у проповіді Архієпископ Афанасій.

Після Богослужіння Владика Афанасій помазав вірян єлеєм.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here