Архієпископ Афанасій звершив Богослужіння Неділі м’ясопусної, про Страшний Суд

«Неодноразово Євангелія попереджає нас про те, що ми будемо осуджені, і про те, як ми можемо врятуватися й не бути осудженими. В одному місці Господь говорить: Не кожен, хто говорить Мені «Господи, Господи», увійде в Царство Небесне…»,  – Архієпископ АФАНАСІЙ (Шкурупій).

19 лютого 2023 року, Неділі м’ясопусної, про Страшний Суд, Високопреосвященний Афанасій, Архієпископ Харківський і Полтавський, очолив святу Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. Спільно з архієреєм служили архімандрит Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії і благочинний Полтавського району.

«Нас не врятує тільки строге дотримання норм життя, нас не врятує навіть доброчестя, те доброчестя, яке можна взяти в лапки, не врятує й молитва, якщо ми молимося негідно. На Страшному суді, про що чітко говориться в сьогоднішній Євангелії, Господь не запитає нас про нашу віру, наші переконання або про те, як ми зовні намагалися догодити Йому. Він запитає нас про те, чи були ми людяні, чи не були», – сказав, зокрема, Архієпископ Афанасій у проповіді.

За Богослужінням лунали особливі прохання за воїнів, які захищають Батьківщину.

Під час літургії архіпастир виголосив молитву до Господа за звільнення України від нашестя рашистів.

Після Богослужіння головний сержант Валерій Білоха вручив Свято-Михайлівській парафії та волонтерському центру Харківсько-Полтавської єпархії Подяку за духовну опіку та гуманітарну допомогу його військовому підрозділу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here