Архієпископ Афанасій звершив Богослужіння 1-ої Неділі після П’ятидесятниці

«Життя святої людини це прихилене небо для ближнього. Коли ми дивимося на святих, то споглядаємо крихітну за вселенськими, але значущу тут, на землі, частину Божого Царства, нашої майбутньої Батьківщини», – АФАНАСІЙ, Архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

19 червня 2022 року, першої Неділі після П’ятидесятниці, всіх святих, Високопреосвященний Афанасій, Архієпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. Спільно з Владикою служили архімандрит Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, протоієрей Олександр Горай, настоятель храму, та ієрей Володимир Яковенко.

«Життя святого це період, коли Господь може стояти близько біля нас, бо коли ми спілкуємося зі святою людиною, то чуємо далеке відлуння Божого голосу, який кличе нас до Себе. Але бути святим означає бути досконалим, – сказав, зокрема, у своєму повчальному слові Архієпископ Афанасій. – А гріх віддаляє нас від досконалості, перетинає нам шлях спасіння в життя вічне. Коли ж ми боремося з гріховними перешкодами на шляху духовного вдосконалення, то стаємо сильнішими і ближчими до здійснення мети всього свого життя».

Під час Богослужіння молилися за воїнів, які захищають Україну, за перемогу над російським агресором та за український народ.

Після Богослужіння Архієпископ Афанасій освятив прапор, на якому самобутня художниця, полтавка Зоя Воронянська намалювала зображення архістратига Михаїла. Після освячення стяг буде передано в одну з військових частин, бійці якої захищають рідну землю від російських загарбників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here