Архієпископ Афанасій очолив Богослужіння в Бутенках

5 серпня 2022 року, в день вшанування Почаївської ікони Божої Матері, Високопреосвященний Афанасій, Архієпископ Харківський і Полтавський, з архіпастирським візитом відвідав однойменну парафію с. Бутенки, Полтавського району, де очолив Божественну літургію. Спільно з Владикою служили архімандрит Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, протоієрей Олександр Горай, благочинний Полтавського району, ієрей Сергій Солянко, настоятель парафії Почаївської ікони Божої Матері, ієромонах Іван Луценко та протоієрей Мар’ян Чернецький.

На вході до храму діти піднесли Владиці Афанасію запашний коровай, а настоятель парафії отець Сергій Солянко хрест для цілування.

«Ми, як християни, повинні вірити в те, що Господь завжди поруч із нами, бо сказав: «Я з вами по всі дні». І Пресвята Богородиця разом із воїнством ангелів і святими угодниками незримо стоять поряд із нашими воїнами – захисниками української землі, з кожним із нас і допомагають у нашій битві за волю і свободу Батьківщини, за віру нашу православну і святині, – сказав у своїй проповіді Архієпископ Афанасій. – Наша сила – в дусі, а коли ми з Богом, то наш дух непереможний, адже дух вільний, а ми якраз і захищаємо свою волю, тобто свободу. Богородиця захистила Почаїв, захистить і всю Україну нашу».

Під час Богослужіння молилися за воїнів, які захищають Україну, за перемогу над російським агресором та за український народ.

Після літургії архіпастир із духовенством та вірянами звершили хресну ходу навколо храму із читанням Євангелії та піснеспівами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here