Висловлюємо щирі співчуття

Рік тому, 11 липня 2020 року, уражений тяжкою хворобою, відійшов у вічність клірик Харківсько-Полтавської єпархії ПЦУ (УАПЦ), священик Свято-Успенської парафії с. Соколове на Харківщині ієрей Сергій Довганюк. Його передчасна смерть стала тяжкою втратою для родини і для нас усіх. Він був вірним і люблячим чоловіком і батьком, відданим автокефалії українського православ’я, Православної Церкви України і вірним священиком Харківсько-Полтавської єпархії.

Висловлюємо щирі співчуття рідним ієрея Сергія Довганюка.

Прес-служба Харківсько-Полтавської єпархії ПЦУ


У зв’язку з річницею упокоєння священика Харківсько-Полтавської єпархії ПЦУ ієрея Сергія Довганюка благословляю благочинному Чугуївського району Харківської області ієрею Юрію Потикуну організувати проведення церковно-поминальних заходів по вшануванню пам’яті отця Сергія Довганюка на території с. Соколове за участі священиків Харківсько-Полтавської єпархії та узгодити із запрошеними на ці заходи кліриками інших єпархій, з урахуванням побажань родини.

11 липня 2020 року, в усіх парафіях Харківсько-Полтавськлї єпархії, звершити панахиду на вшанування пам’яті ієрея Сергія Довганюка.

Архієпископ Афанасій, керуючий Харківсько-Полтавською єпархією ПЦУ (УАПЦ)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here