Вітання Валентині Вождаєнко, директору Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА

Дорога Валентино Володимирівно! Сьогодні у Вас ювілей, якщо так можна висловитися про роки, прожиті жінкою. А Ваші життєві роки, то палахкотіння в роботі, горіння в діяльності на поприщі культури і відродження національних традицій в Полтаві і на Полтавщині. Душа Полтавщини і Ваша душа, наче б як злилися в одне ціле – як у матері і доньки. А Ви – гідна донька своєї матері тілесної і так само й духовної. Полтавщина завдячує Вам розвиток культури у всіх її складових, а найголовніше – наповнення роботи любов’ю, діловитістю, порядністю, небайдужістю до найменшої справи в царині культури. Ви – двигун, завдяки якому українська культура на Полтавщині розвивається, наповнюючись новими яскравими відтінками, піднімається на висоту.
Вітаючи Вас із днем народження, бажаю міцного здоров’я, духовної витривалості й терпіння, любові рідних і поваги колег по роботі, родинного затишку і щоб Ваше чуйне серце завжди наповнювалося із вічного Джерела Божої любові, як живою водою, яка ніколи не вичерпується, а всіх спасає. Миру бажаю в душі, того миру, про який Христос сказав: «Мир даю Вам, не той, що люди дають, а той, що даю Я», тобто непорушний. А все інше Ви здобудете своєю невтомною працею, плоди якої нехай в’яжуться в небесні перевесла, а зерно густо засіває ниву культури і проростає стеблами, увінчаними колоссям, яке даватиме все більше й більше дорідних плодів!
Нехай Господь Бог наш Ісус Христос обдаровує Вас всіма благами і дарами! Нехай сонце світить для Вас яскраво, а небесну блакить щоб ніколи не закривали хмари. Живіть довго і щасливо під Покровом Пресвятої Богородиці! Многії і благії літа!!!
+АФАНАСІЙ, архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here