Вітання Блаженнішому Епіфанію, Митрополиту Київському і всієї України

Ваше Блаженство!

Прийміть найщиріші вітання з 11-ою річницею єпископської хіротонії, яка поклала початок шляху до Предстоятельської кафедри Української Православної Церкви (Православної Церкви України). Господь у Ваші молоді роки поклав на Вас послух об’єднувача православних українців навколо Київського престолу в єдиній Помісній Церкві. Це служіння потребує великої мужності, витривалості, витримки і мудрості. Всіма цими якостями Ви володієте досконало, як досвідчений і маститий духівник і адміністратор. Ви вірою і правдою служите Богу, Церкві й українському народові.

Ви взяли до рук кермо церковного Ковчега спасіння на самому початку плавання в бурхливому морі церковного життя України і впевнено його тримаєте, ведучи Православну Церкву України шляхом, що його заповів нам Христос. Тяжкі часи переживає наша Батьківщина, нелегко і нашій Церкві, але Ваша невтомна архіпастирська праця, спрямована на зміцнення єдності поміж нами усіма і розвиток та зміцнення Церкви, Ваше непохитне стояння у вірі вселяють надію в перемогу над силами зла і розбрату в українському православ’ї.

У день Вашої єпископської хіротонії Ваші духовні діти єдиними устами і єдиним серцем, разом з усіма вірними Православної Церкви України, вітають Вас і молять Господа Бога і Спасителя нашого, щоб обдаровував Вас міцним здоров’ям і бадьорістю духу. Нехай Пресвята Богородиця покриває Вас Своїм святим омофором, захищаючи від усього злого.

Зі смиренням у Христовій любові архієпископ АФАНАСІЙ (Шкурупій)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here