Вітання Блаженнішому Макарію, предстоятелю УАПЦ з нагоди дня народження

Ваше Блажентво!

Щиро вітаю Вас від свого імені, а також священства й віруючих Харківсько-Полтавської та Черкаської і Кіровоградської єпархій із днем народженням!

З великою вдячністю згадуємо Ваш першосвятительський візит до нашої єпархії в квітні цього року на урочисту Академію з нагоди 120-ліття від дня народження першого Патріарха УАПЦ Святішого Мстислава (Скрипника) та його 25-ліття з дня упокоєння. Ми відчули Вашу любов, турботу за справи в єпархії, активну участь, яку Ви проявили у відновленні хати-музею нашого першого Патріарха. Своєю увагою Ви не обминаєте жодної людини, бо бачите в кожному дитя Боже і відчуваєте відповідальність за їхнє спасіння. За це Вам велика наша вдячність.

Сьогодні ми переживаємо і духовне піднесення, й тривогу за подальшу долю нашої багатостраждальної Церкви. Але віримо, що під Вашим першосвятительським омофором і мудрим керівництвом займемо гідне становище в українському православ’ї, залишаючись єдиною і міцною автокефальною родиною. З якими б труднощами Вам не довелося зіткнутися на своєму душпастирському шляху, які б історичні, політичні та церковні труднощі не виникали, нехай Господь охороняє Вас, дарує наснагу, силу й многії літа!

Ваше Блаженство, вітаючи Вас із днем народження, молитовно бажаємо душевного миру, міцного здоров’я, Божої допомоги в усіх справах, які Ви звершуєте на благо Церкви й народу Божого.

Многії літа!

+Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here