У Полтаві відбулося літературно-музичне свято «Ти всіх святих святіша, ненько!..»

0
219

14 травня 2018 року в Полтаві, в обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного, відбулося літературно-музичне свято «Ти всіх святих святіша, ненько!..».

Цього дня на мистецьку подію до храму книги завітали учні Полтавських спеціалізованих шкіл-iнтернатів №1 і № 2 та їхні вчителі. Із розповіді бібліотекаря Катерини Ляхівненко діти дізналися історію виникнення Свята Матері та традиції його відзначення в різних країнах світу.

З  благословення високопреосвященного Афанасія, архіпископа Харківського і Полтавського УАПЦ, участь у святі взяв диякон Дмитро Педина. Отець-диякон розповів про християнські традиції шанування матері.

«За часів Незалежності Свято Матері встановлене 1999 року на підтримку ініціативи Державного комітету України у справах сім’ї та молоді й жіночих об’єднань, серед котрих і Міжнародна організація «Жіноча громада», – наголосила голова її обласного відділення, заслужений працівник культури України Валентина Шемчук.

Школярі й дорослі співали про любих матусь разом із юними артистами з Івонченців – учасниками дитячої хорової студії «Янголи з небес» під керівництвом матінки Олександри Горай. Привітна господиня, директор книгозбірні  Лариса Митрофанова, вручила Подяки співорганізаторам літературно-мистецького дійства, котрі висловили впевненість у майбутній плідній співпраці з бібліотечними фахівцями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here