Ієрей Дмитро Шаповалов. Фото facebook.com/ura.kozhuharev

У суботу, 30 червня, в Харкові розпочалися змагання між учасниками АТО, котрі звільнилися в запас. На церемонію відкриття організатори запросили настоятеля харківської парафії Святої Софії – Премудрості Божої ієрея Дмитра Шаповалова.

Більше сотні ветеранів Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил вишукувалися на плацу збірного пункту Харківського обласного військового комісаріату. На чемпіонат України серед команд зі страйкболу з’їхалися учасники з Київської, Житомирської, Полтавської, Дніпропетровської, Харківської, Хмельницької областей, свої команди делегували Національна гвардія та прикордонні формування.

Плац обласного військкомату в Харкові. Фото khovk.org

Із привітаннями до учасників заходу звернулися директор департаменту оборонної мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації Юрій Максимов, заступник військового комісара Харківської області підполковник Андрій Семенович, представники громадських та волонтерських організацій.

Трибуна. Фото khovk.org

Священик УАПЦ подякував військовим у запасі за виявлений подвиг захисту рідної землі та побажав і в цивільному житті плекати дружні зв’язки й військове братерство, котрі можуть стати цінним для суспільства прикладом єднання однодумців у період сумнівів і зневіри, що їх намагаються поширити злі сили поміж українцями.

Благословення військових. Фото facebook.com/ura.kozhuharev

Наприкінці церемонії відкриття ієрей Дмитро прочитав молитву і благословив учасників змагань на добру справу, а також окропив присутніх на плацу свяченою водою.

Благословення військових. Фото facebook.com/ura.kozhuharev

За матеріалами веб-сторінки Парафії Софії-Премудрості та офіційного сайту Харківського обласного військового комісаріату

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here