У Харківсько-Полтавській єпархії благословили дітей на навчання

0
224

Перше вересня – всесвітній день знань. Діти разом із батьками збираються на урочистості з нагоди початку нового навчального  року. Не залишається осторонь і Церква, яка у молитві та благословінні підтримує та допомагає дітям у їх прагненні до нових знань. Ось і цього року священнослужителі Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ молилися та благословляли дітей перед початком навчання.

Так, протоієрей Олег Козуб, настоятель Свято-Миколаївської парафії с. Циркуни Харківського благочиння,  та ієрей Вадим Кісіль, взяли участь в урочистій лінійці з нагоди початку навчального року в Циркунівській ЗОШ. Першачкам вручили подарунки від парафії.

У Свято-Михайлівській парафії м. Полтави, настоятель протоієрей Олександр Горай, відслужив молебень перед початком навчання дітей у ще недобудованому храмі. Такий самий молебень було звершено і в Свято-Воскресенській парафії с. Івашки Полтавського району.

А у Свято-Іллінській парафії м. Пирятин, настоятелем якої є архімандрит Діонісій (Федоров), відбулося свято початку навчального року православної духовної (недільної) школи. Повторення вивченого, нові сторінки Святого Писання, родинні та сімейні стосунки, моральні цінності та згубні звички – все це теми для занять духовної школи, які щонеділі проходять у храмі-каплиці парафії.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here