Свято Миколая в автокефальних громадах Полтавщини

0
622
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Парафії Української Автокефальної Православної Церкви на Полтавщині, наслідуючи найкращі традиції українського народу, у дні, коли Свята Церква відзначає пам’ять святого Миколая, архієпископа Мир Лікійських чудотворця, з благословення керуючого Харківсько-Полтавською єпархією УАПЦ архієпископа Афанасія, провели благодійні акції.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Так, Свято-Іллінська громада м. Пирятина, разом із Штабом волонтерського руху Пирятинщини та районною дитячою бібліотекою, напередодні свята провели конкурс дитячих малюнків «Святий Миколаю, бережи Україну, бо вона в нас єдина!», в якому взяли участь 135 дітей. Переможці отримали грамоти та подарунки. Всі малюнки разом із продуктами та іншою необхідною допомогою Штаб волонтерського руху передав нашим воїнам-землякам у зону АТО. До цієї акції активно

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

долучилися і віряни Свято-Іліїнської православної релігійної громади. На прохання координатора Штабу волонтерського руху Світлани Німець, настоятель Свято-Іліїнської парафії архімандрит Діонісій (Федоров), окропив свяченою водою приношення та благословив пирятинців, які від’їжджали в зону АТО.

QyCMJqORckMДуже активними у справі милосердя були віряни Свято-Серафимівської парафії у с. Зачепилівка на Новосанжарщині. 18 грудня парафіяни відвідали Новосанжарський будинок-інтернат, де на них чекали більше ніж 50 дітей. На свято до діток-сиріт було запрошено святого Миколая та помічницю одного з казкових героїв – Снігуроньку. З початку, з теплим та добрим словом до дітей, звернувся Дмитро Іванцов, який розповів їм про це визначне свято святого Миколая, розповів історії з дитинства святого kYvGw887V_8Чудотворця, а також провів бесіду про те, як важливо людям творити добро. Потім діти водили святковий хоровод, співали пісні та розважалися. Наприкінці веселого свята, парафіяни вручили діткам подарунки від святого Миколая, пожертвувані власницею сільського магазину Коломієць Олесею, та побажали здоров’я, доброго настрою, доброї віри, наснаги та Божого благословення. В свою чергу діти від чистого серця подякували парафіянам за те, що їх не lcoBXe6tIkoзабувають та люблять. Працівники дитячого будинку зазначили важлива роль Церкви у вихованні та підтримці дітей-сиріт.

Після розважальної програми та поздоровлень, Дмитро Іванцов висловив подяку вихователям та всьому персоналу дитячого будинку за їх чуйність, любов та витримку в цій нелегкій місії виховання дітей. Також він наголосив на тому, що виховання дітей повинне ґрунтуватися на вірі, любові та надії на Бога.

А в саме свято, 19 грудня, члени місінерсько-паломницького відділу консисторії Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ, іподиякони Наконечний Євген та Король Владислав, уже традиційно привітали вихованців Полтавського обласного притулку для дітей «Любисток». Після святкового концерту, який діти підготували на честь свята, іподиякони розповіли про історію свята, про життя та чуда святого Миколая, а також передали дітям солодкі подарунки, пожертвувані ТОВ «Інверт», що виготовляє кондитерські вироби під торговою маркою «Диканське».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here