Священик УАПЦ благословив виставку фоторобіт «Україна – це ми»

0
134

В одному із залів галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею 12 січня 2018 року відкрилася виставка фоторобіт фотожурналіста та волонтера, члена народного фотоклубу «Софіт» Руслана Черненка «Україна – це ми», яка присвячується патріотам України. З благословення високопреосвященного Афанасія, архієпископа Харківського і Полтавського УАПЦ, керуючого Черкасько-Кіровоградською єпархією, участь у заході взяв настоятель парафія святителя Афанасія Лубенського у м. Лубни ієрей Олег Авраменко.

Виставку відкрив директор Лубенського краєзнавчого музею Віктор Верещака, голова Лубенської районної ради Григорій Угляниця вручив подяку Руслану Черненку, члену волонтерської групи «З рук в руки», фотокореспонденту за активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху на Лубенщині, патріотичне виховання молоді, об’єктивне висвітлення подій зони АТО. Отець Олег подякував своєму побратиму, адже і сам займається волонтерською діяльністю, за його відданість і любов до України. Голова громадського об’єднання «Лубенська районна спілка ветеранів антитерористичної операції» Леонід Шабля розповів про життєвий шлях Руслана Черненка. Теплі слова на адресу автора виставки лунали із вуст помічника депутата обласної ради Олександра Сірика Анатолія Куценка. Фотожурналіст та волонтер Руслан Черненко прочитав вірш про волонтерський рух, а в галереї неодноразово лунало: «Слава Україні! Героям Слава!». Патріотичних почуттів додав виступ відомого бандуриста  Віталія Мороза, який виконав повстанську

пісню «Лента за лентою». Науковий співробітник Лубенського краєзнавчого музею Юлія Новоселецька вручила квіти Рулану Черненку від колективу музею.  Завершився захід подякою від громадської організації «PRєDKI». Пролунали виступи Валентини Ляшенко і Тетяни Сафронової.

Народився Руслан Черненко 20 липня 1970 року в м. Лубни на Полтавщині. Закінчив школу №2, СПТУ №13, за фахом – слюсар. Після служби в армії працював  на заводі «Лічмаш». За рекомендацією О. Василенка був позаштатним фотокореспондентом в газеті «Лубенщина». Згодом в Москві закінчив заочно факультет фотожурналістики та Московський інститут телебачення та радіомовлення. Займається з 2014 року волонтерською діяльністю.

Світлини Руслана Черненка розповідають глядачам про  життєві будні в зоні проведення АТО, показують звичайні радощі наших захисників, а також величність любові синів до своєї неньки України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here