Різдвяна радість у Решетилівці

0
177

Святковий вертеп  Свято-Михайлівської парафії Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ м. Решетилівки  відбувся за участі багатьох дітей  містечка, які із задоволенням долучилися до втілення біблійної історії народження Ісуса Христа. Різдвяне дійство розгорнулося біля яскравої ялинки та імпровізованої стаєнки з ягнятками, над якою «сяяла Вифлеємська зірка». Тут в яслах на сіні лежав маленький «Ісусик», а біля нього — Діва Марія, Йосип та ангелик.
Хлопчики і дівчатка у чудових костюмах перевтілилися у різних героїв вертепу, який із задоволенням переглянули прихожани храму. Першими принесли звістку про народження Ісуса «Ангели». А потім троє «Пастушків» «до вертепу поспішили, зустріли там дитятко миле… Ісусові вклонились, Богу-Господу молились. І всміхнулась Божа Мати повна ласки й благодаті». Принесли дари новонародженому «Богу-Дитятку» три «Царі». Учасниками вертепу були й «Ірод» (цар всього світу, який не міг змиритися із народженням Ісуса і хотів його погубити), Воїн (який вірно служив цьому царю ), Мошко ( жид, інформатор царя). А також «Смерть», яку «Ірод» просив забрати Ісусика, та вона йому відповіла: «… мале дитя в яскині має владу в світі нині, мушу я йому служити, а тебе я мушу вбити…». І ось «Чорт» забирає «Ірода». Вертеп завершився словесними та пісенними колядками: «Шляхом Ірода не йдіть і до Бога поверніть. І вас Бог буде любити, буде вас благословити, пошле вам щасливу долю і удома, і у полі…», «Мир тобі, українська родино, хай святиться тут Боже ім’я. Хай панує між вами щоднини щире слово і правда свята…». Потім діти співали разом з церковним хором, що було дуже зворушливо.
Не лише учасникам вертепу, а всім діткам були вручені різдвяні подарунки, про які подбали приватні підприємці. Спасибі всім , хто долучився до цієї справи !

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here