Соборне богослужіння в день тезоіменитства архієпископа Афанасія

0
553

20160515_06115 травня 2016 року, в Неділю жінок-мироносиць, свт. Афанасія великого та свт. Афанасія, патріарха Царгородського, чудотворця Лубенського, а також українських первомучеників Бориса й Гліба, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, у Свято-Вознесенському храмі очолив святу Божественну літургію.20160515_004 - копия

Спільно із Його високопреосвященством служили – ігумен Антоній (Бондарець), секретар Консисторії, та клірики єпархії, які прибули з різних куточків єпархії привітати свого Владику з днем ангела, але перш за все за спільною молитвою біля Престолу Божого.

20160515_028 - копияПід час літургії відбулася священицька хіротонія диякона Станіслава Радчука.

Після літургії архієпископ Афанасій привітав отця Станіслава з ієрейською хіротонією та побажав йому гідно нести пастирське служіння, благословивши нового ієрея іконою святих апостолів Петра і Павла та богослужбовою проскурою. На запричасному стиху Владика Афанасій у повчальному слові розкрив значення жінки в житті людства і, зокрема, самовідданості жінок-мироносиць Господу нашому Ісусу Христу.

Коли закінчилося богослужіння, клірики та вірники єпархії вітали Владику з 20160515_055днем ангела. Із словом вітання звернувся секретар Консисторії високопреподобний ігумен Антоній (Бондарець). Вітали Владику благочинний Харківського благочиння протоієрей Станіслав Аштраф’ян, настоятель Свято-Іллінської парафії м. Пирятина архімандрит Діонісій (Федоров) та ієрей Станіслав Радчук, настоятель Свято-Троїцької парафії с. Троїцьке ієрей Євген Пономаренко, вірники Валентина Вождаєнко, Ганна Синяк, Ніна Зуб, Тетяна Григор’єва та інші.

20160515_060

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here