Ще один храм УАПЦ постане на Полтавщині

0
600

20161121_0821 листопада 2016 року, в день Собору архістратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, високопреосвящений Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, на запрошення 20161121_06настоятеля парафії архістратига Божого Михаїла ієрея Михайла Дзерина, звершив святу Божественну літургію в Свято-Михайлівській каплиці смт. Решетилівка.

Спільно з владикою Афанасієм служили ігумен Антоній (Бондарець), ієрей Михайло Дзерин, ієрей Віталій Прищ та протодиякон Олександр Горай.

20161121_02Після богослужіння Його високопреосвященство звернувся до вірян із повчальним словом про вірність Богу, Українській Автокефальній Православній Церкві та рідній Вітчизні – благословенній Україні. «Тисячі й тисячі мучеників нашої Автокефальної Церкви, стоячи біля Престолу Божого, моляться за нас, то хіба ворог може нас перемогти? Ніколи, бо з нами Бог і святі Небесні Сили», – сказав владика Афанасій.

20161121_07Парафіянка Катерина Гоштанар привітала настоятеля і членів громади з їх храмовим святом та подарувала богослужбову Євангелію.

Потім архієпископ Афанасій освятив фундамент під будівництво храму та заклав капсулу й наріжний камінь.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here