Привітання з днем тезоіменитства Його Блаженства, Блаженнішого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля УАПЦ

Ваше Блаженство, Блаженніший Владико!

З нагоди дня Вашого тезоіменитства прийміть щиросердечні вітання від нас, духовенства та вірних Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ. Нехай за молитвами Вашого небесного покровителя Макарія, священномученика Київського, Господь зміцнює Вас у високому Предстоятельському служінні на славу нашої Церкви-Мучениці в опікуванні народом Божим. Нехай кожна мить Вашого першосвятительського служіння буде благословенням для вірних, приносить світло Христової правди у їхні серця.

Господь обрав Ваше Блаженство, щоб Вашими невтомними трудами Українська Автокефальна Православна Церква, долаючи великі труднощі й перешкоди сьогодення, розвивалася і  впевнено прямувала шляхом спасіння, утверджуючись на теренах православної України.

Згадуючи радісні миті зустрічі з Вами під час Ваших першосвятительських відвідин Полтави у квітні цього року, молимося, щоб Господь зміцнював і надихав Ваше Блаженство у нелегких Першосвятительських трудах, щоб дарував мудрість і витримку в складних обставинах, добре здоров’я і мир для душі.

У Христовій любові  Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський УАПЦ, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією, та вірні єпархій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here