Полтавські волонтери вітали демобілізованих воїнів піснею

0
239

P105079115 квітня 2016 року високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, на запрошення командування 92-ої ОМБр, взяв участь у заходах проводів демобілізованих бійців четвертої хвилі призову додому. Півтора роки бригада під смертоносними обстрілами твердо стоїть на своїх позиціях, захищаючи Вітчизну від бандформувань та російських агресорів.

SAMSUNG CSC

Після вручення нагород – грамот та пам’ятної медалі «За оборону Щастя» (Консисторія Харківсько-Полтавської єпархії взяла в цьому активну участь, а Олександр Борисов, Зоя Соболь, Марина Зенченко і громадяни США Наталя та Андрій Попел надали власні кошти для придбання пам’ятної медалі). Архієпископ Афанасій, звертаючись до воїнів із проникливим архіпастирським словом, подякував їм за захист рідної землі від ворожої навали.P1050774

«Віднині вам уже не на передовій фронту воювати, а захищати нове життя в Україні там, де ваш дім. Віднині для вас передова саме там, і вона не менш важка і відповідальна, – сказав, зокрема, Владика. – Ви повертаєтеся до рідного краю. Вас зустрічатимуть, як зустрічали Ісуса Христа жителі Єрусалима, – слали йому під ноги пальмове віття, власний одяг, кричали: «Осанна!». А через два дні з люттю кричали до правителя: «Розіпни його, розіпни!» Щось подібне чекає і вас. Але ви – герої. Будьте героями повсякчас – і вдома, й на вулиці, і будь-де, бо на вас дивитимуться всі – і старші, й молодші, й діти.20160414_03 Несіть по Україні почуття гідності, відваги й любові до рідної землі, до батька й матері, дружини й ближніх і цим виховуйте підростаюче покоління українців. Будьте гідними величного звання – захисник Вітчизни. Захищайте її скрізь і всюди».

Після слова владики Афанасія на імпровізовану сцену вийшла заслужена артистка України, полтавчанка Олена Білоконь. Відома в Україні співачка, P1050776зійшовши зі сцени безпосередньо до воїнів, виконувала власні авторські пісні, а також народні. Воїни із захопленням сприймали пісні, спрямовані до кожного з них від душі і з любов’ю. Коли завершився концерт, заступник командира бригади по виховній роботі вручив Олені подячну грамоту від командування, адже Олена Білоконь бере участь у багатьох благодійних авторських концертах, які організовує волонтерський центр Харківсько-Полтавської єпархії спільно з відомою співачкою з метою збору коштів для допомоги бійцям 92-ої ОМБр.

SAMSUNG CSC

Під час концерту стався курйоз – відключився комп’ютерний музичний супровід, але Олена продовжувала співати, а її чарівний голос бринів над військовим плацом так упевнено і велично, що солдати вибухнули бурхливими оплесками і супроводжували ними пісню до кінця. Майже годинний концерт пролетів на одному диханні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here