Нехай буде воля Твоя

Архієпископ Афанасій звершив літургію в Червоній Слободі

«Наше земне життя – це сон, після якого наступає пробудження, розкриваються всі людські сили, придушені гріхами. Апостол Павло говорив: «Я більше нічого не бажаю, як з’єднатися з Господом Ісусом Христом» (Фил., 1:21). І це єднання стається на землі. Якщо ми гідно пройдемо своє земне життя, то й в усій повноті розкриємося в житті вічному. Тому, цілуючи хрест, згадаймо слова Господа, які Він сказав перед Своїми стражданнями: «Отче, не Моя воля, але Твоя нехай буде» (Лк., 22:42), – архієпископ АФАНАСІЙ (Шкурупій).

14 серпня 2019 року, в день Винесення древа Чесного і Животворчого Хреста Господнього, пам’яті хрещення України 988 року, семи мчч. та братів Маккавеїв, матері їх Соломонії та вчителя Єлеазара, високопреосвящений Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію в кафедральному Свято-Троїцькому храмі в с Червона Слобода, Черкаського району. Спільно з правлячим архієреєм служили: протоієрей Віталій Двірник, секретар єпархіального управління, ігумен Антоній (Бондарець) та ієрей Віталій Сєдов.

«Під час посту, і завжди, такими повинні бути слова нашого серця: «На всіх шляхах мого життя нехай буде не моя воля, Господи, а Твоя». Якщо ми будемо звершувати свій життєвий шлях, постійно зважуючи на волю Божу, а про неї ми дізнаємося із святої Євангелії, то Бог буде в нашому житті і все відбуватиметься нам на добро», – сказав у повчальному слові архіпастир.

Після богослужіння архієпископ Афанасій звершив чин малого освячення води і освятив мед та зілля.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here