Єрусалимський патріарх Феофіл повернувся з Угорщини

0
135
Патріарх Феофіл в Угорщині. Фото www.jp-newsgate.net
Патріарх Феофіл в Угорщині. Фото www.jp-newsgate.net
Патріарх Феофіл в Угорщині. Фото www.jp-newsgate.net

Блаженнійший отець і патріарх Єрусалимський Феофіл завершив свій візит до Угорщини. Протягом чотирьох днів минулого тижня предстоятель церкви Святої Землі перебував у європейській країні на запрошення її уряду.

Патріарх відвідав будівлю парламенту Угорщини, музеї та лікарні Будапешта, дав інтерв’ю центральному телеканалу країни, зустрівся з високопосадовцями, зокрема тимчасово виконуючим обов’язки прем’єр-міністра Жолтом Шем’єном.

Також архієрей відвідав посольство Греції та благословив його співробітників, повідомляє офіційний інформаційний сайт Єрусалимського патріархату.

Владика Феофіл молився у православних храмах разом із митрополитом Арсенієм (Константинопольський патріархат), митрополитом Силуаном (Сербська церква) та митрополитом Лукіяном (Румунська церква).

Також предстоятель Єрусалимської церкви відвідав римо-католицьке абатство святого Мартина монахів-бенедиктинців у Паннонхальмі – Паннонії. Відбулася зустріч патріарха з угорським римо-католицьким кардиналом Петером Ердьо.

В останній день перебування патріарха Феофіла в Угорщині міністерство закордонних справ цієї країни влаштувало на його честь урочисту вечерю у плавучому ресторані на Дунаї.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here