Чергова поїздка волонтерського центру Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ в зону АТО.

0
191

DSC0577317-18 травня 2016р з благословення владики Афанасія, архієпископа Харківського і Полтавського УАПЦ,  голова волонтерського центру єпархії протодиякон Олександр Горай відвіз більше двох тонн гуманітарної допомоги дітям-сиротам в зоні АТО. Півтори тонни борошна та манки, пожертвувані ТОВ «Інверт», що виготовляє кондитерські вироби під торговою маркою «Диканське», овочі та консервація, зібрані прихожанами різних парафій УАПЦ, продукти харчування від мешканців смт. Чутове, іграшки, книжки та канцелярське приладдя, надані Громадською спілкою “Полтавська громада разом”, засоби гігієни та книжки від управління культури Полтавської облдержадміністрації. Все було передане в Кремінську обласну загальноосвітню школу-інтернат та Кремінську обласну санаторну загальноосвітню школу-інтернат. Організація поїздки відбулася завдяки управлінню культури Полтавської облдержадміністрації та Полтавського обласного військового комісаріату.

Волонтерів, які приїхали до Сєвєродонецьку пізно ввечері, зустріли представники Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ОТУ «Луганськ». Цей підрозділ займається питаннями координації спільних дій Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів, органів місцевої влади, міжнародних недержавних благодійних організацій, об’єднання  громадян і засобів масової інформації з метою швидкого реагування на загрози виникнення гуманітарної кризи та відновлення законності і правопорядку в районах проведення АТО.

Втомлені важкою дорогою, волонтери розташувалися на ніч у приміщенні центру в спеціально відведених для таких випадків спальних приміщеннях. Приємно вражені турботою особового складу СІМІС, нагодовані заздалегідь приготовленою вечерею, лягли відпочивати в охайно прибраній кімнаті. Наступного дня гуманітарний вантаж було розподілено між двома школами-інтернатами у м. Кремінна. Протодиякон Олександр поспілкувався з дітьми, розповівши їм про Господа нашого Ісуса Христа як приклад жертовності, милосердя та любові,  а діти передали волонтерському центру Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ свої вироби.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here