Архієрейське богослужіння на свято Миколая чудотворця

«З давніх часів святитель Миколай найшанованіший святий серед православних українців. Ми мало знаємо про його життя. Але те, що знаємо, говорить нам про нього, як про людину честі й совісті, для якої головним у житті були любов і доброта, що він їх так щедро виявляв до знедолених і поневолених», – АФАНАСІЙ (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський.

19 грудня 2020 року, в день вшанування святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, очолив Божественну літургію в Свято-Михайлівському кафедральному храмі. За літургією владиці співслужили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятельпарафії, благочинний Полтавської області.

«В повсякденному житті ми часто звертаємо свій зір до святителя Миколая, особливо в тяжкі його миті – як нам вчинити в тому чи іншому випадку, просимо його допомоги. Але в будь-якому випадку для того, хто живе за правилами православної віри, головним критерієм виступає совість, яка наснажується євангельською наукою Спасителя, – сказав у своєму повчальному слові архієпископ Афанасій. – У сучасному світі все вимірюється грошима й мало хто задумується над тим, а скільки ж вартуватиме душа на суді Божому? Відповідь же одна скільки доброго зробив за життя на землі, такою буде й оцінка твоєї душі на небесах. А вчимося ми цієї мудрості у святителя Миколая чудотворця».

Після літургії діти – юні парафіяни, привітали присутніх чудовим співом, а святитель Миколай (о. Олександр Горай), обдарував їх солодощами, придбаними на кошти благодійників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here