Архієрейське Богослужіння 7-ої Неділі після Великодня

«Це ж бо є життя вічне, щоб знали Тебе єдиного істинного Бога і Того, що Ти послав, Ісуса Христа» (Ін., 17:3-4) «Отче Святий! Збережи їх в ім’я Твоє, тих, кого Ти Мені дав, щоб вони були єдині, як і Ми» (Ін., 17:11).

13 червня 2021 року, 7-ої Неділі після Великодня, святих отців І Вселенського собору, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, очолив Божественну літургію в Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. За літургією спільно з владикою служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії, благочинний Полтавської області.

«Єдині, як і Ми! Це говорить Христос – людина і Боголюдина, смертний і безсмертний, звертаючись до Отця Небесного, з Яким Він єдиний. Це і є єдність Отця і Сина. Все, що відкриває нам Свята Церква, все, що є в Святому Письмі – всі ці великі тайни стосуються нашого життя. Тому то намагаймося вникати в них, намагаймося збагнути їх своїм розумом і серцем, щоб бути стійкими і непохитними в нашій вірі», сказав на завершення проповіді архієпископ Афанасій.

Після богослужіння архієпископ Афанасій, з благословення Предстоятеля ПЦУ, Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Епіфанія, за великий вклад у збереження дару життя, активне медичне волонтерство в зоні АТО/ООС – врятування здоров’я і життя захисників української землі, вручив високу церковну нагороду – орден Пантелеймона цілителя головному лікарю Полтавського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Петру Андрійовичу Шейко.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here