Архієрейське служіння 11-ої Неділі після П’ятидесятниці

«Ми живемо в цьому світі, користуючись Божими дарами, а також досвідом, який накопичило людство, плодами праці інших людей, а також завдяки підтримці ближніх. Тому треба завжди пам’ятати, наскільки ми зобов’язані Богу і ближнім», – АФАНАСІЙ (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

23 серпня 2020 року, 11-ої Неділі після П’ятидесятниці, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, очолив святкову Божественну літургію у Свято-Вознесенському храмі с. Коломацьке. Спільно з Його високопреосвященством служив ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління.

«У притчі, котру ми щойно слухали, прихована, можна сказати, вирішальна і для окремої особи, і для всього людства, тайна. І ця тайна полягає у прощенні. А прощення дістається надто дорогою ціною – Кров’ю Христовою. Саме з допомогою прощення ми осягаємо глибину гріха, а такожі покаяння, яке відкриває нам шлях у Царство небесне, і значення співчуття до людини, ураженої гріхом, і навіть здатність спільно страждати з нею», – зазначив у проповіді архієпископ Афанасій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here